HAKKIMIZDA

Alanyada ilk kuruluş Firması olarak tecrübelerim hizmetinizdedir

15 yildan bu yana araliksiz olarak sehirden, şehire, ev eşyasi, büro, mobilya, şirket, nakli yapmaktayiz. Firmamiz, uzman personeli ve gelişmiş araç filosu ile hizmet vermektedir. Yillarin bize kattigi tecrübe ile her gün gelisen ve genisleyen servis anlayisimizla eşyalarinizi yeni adresinize dikkatli, güvenli ve en hizli şekilde ulastiriyoruz. Eşyalariniz öncelikle tecrübeli eksperler tarafindan ekspertiz yapilip, tasimada ne tür bir aracin kullanilacagi ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapilmasindan sonra mutabik kalindigi tarihte ve saatte nakliyeniz iklim sartlarindan etkilenmeksizin profesyonellikle gerçeklestirilir. Taşinma esnasinda meydana gelebilecek hasarlar firmamiz tarafindan karşilanmaktadir.

Bizim kurumsal felsefesi

VİZYONUMUZ

Firmamız Nakliyat olarak yılların deneyimiyle sizlere son teknoloji kullanarak kaliteli, güvenli (sigortalı) taşımacılık hizmeti sunmaktadır..Müşterilerle uzun süreli ve tavsiyeli bir bağ kuran firmamız bugüne kadar kalitesinden ödün vermemiştir..Nakliyat alanında teknolojiyi yakından takip edip sürekli kendimizi geliştirmekteyiz..Firmamızın taşımacılık ilkelerinden bazıları şunlardır:- Güzelyüzlü, deneyimli ve eğitimli çalışanlar.. - Yüksek kalite ve ekonomik fiyat garantisi..- Son model korunaklı araçlarla hasarsız taşımacılık.. - Nakliyat öncesi exper hizmeti..Bizim hedefimiz, sizin beklentilerinizi aşarak, sizin evinizi taşırken ve yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir. Taşınmak için Özgüven Evden Eve Nakliyat´ı seçtiğinizde, bu işlemin daha kolay olduğunu göreceksiniz.

BİZ SÖZ VERİRİZ VE O SÖZÜ TUTARIZ

Bizim çalışma sistemimizde en önemli nokta, müşterilerimize verdiğimiz sözü “Hizmet Garanti Sertifikası” ile tutmamızdan geliyor. Dürüst, kaliteli ve çözüm üreten şirket kimliğimiz ile, gücümüzü destekleyip, daha da geliştirmekteyiz. En önemli yatırımımız çalıştığımız kişilerdir, kullandığımız ekipmanlar ve sistemler, müşterilerimize verdiğimiz taahhüdü ve sunduğumuz kaliteli ve en iyi servis imkanını yansıtmaktadır.Tüm müşterilerimize ve yaptığımız tüm taşımalarımızda tüm kaynak ve olanaklarımızı kullanırız. Sizin güveninizi kazanmak, bizim için en önemli yatırımdır. Biz, daha önce de söylediğimiz gibi sizin ihtiyaç duyacağınız servisi en iyi şekilde karşılayacağımıza eminizEvden eve taşınma özellikle taşınan açısından yorucu ve çok stresli bir iştir. Evden eve nakliyat çeşitli aşamalardan oluşan belli bir süreci kapsar. Bu süreç aşağıdaki gibi işler.